Hazatért a válogatott focista, visszavonult a magyar öttusázó - A nap hírei

Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu napi összefoglalójában egy csokorba szedi a nap addigi legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.

Labdarúgás: Kórházba került és már meg is operálták Buzánszky Jenőt, az Aranycsapat legendás labdarúgóját. Bővebben itt!

Atlétika: Férjhez ment gyermeke apjához, a gerelyhajító Nyikita Petinovhoz Jelena Iszinbajeva, a rúdugrás kétszeres olimpiai bajnoka. Bővebben itt!

Tenisz: A férfiaknál mindenki, a nőknél pedig 99-en neveztek a világranglista első száz helyezettje közül 2015 első tenisz Grand Slam-tornájára, a januári Australian Openre. Bővebben itt!

Gyorskorcsolya: Liu Shaolin Sándor ezüstérmet nyert 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók sanghaji világkupa-versenyén. Bővebben itt!

Jégkorong: A legjobb mutatóval álló Anaheim Ducks idegenben két góllal, 4-2-re legyőzte a sereghajtó Edmonton Oilerst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján. Bővebben itt!

Kosárlabda: A címvédő San Antonio Spurs meglepetésre hosszabbításban kikapott a vendég Los Angeles Lakerstől az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) pénteki játéknapján. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Real Madrid 4-1-re nyert az Almería vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának nyitómeccsén. Bővebben itt!

Labdarúgás: Hajnal Tamás korábbi válogatott középpályás a Ferencváros labdarúgócsapatához szerződött. Bővebben itt!

Öttusa: Befejezi versenyzői pályafutását Gyenesei Leila, aki két sportágban - sífutásban és öttusában - is rajthoz állt olimpián, utóbbiban kétszer nyert aranyérmet világbajnokságon, háromszor pedig Európa-bajnokságon. Bővebben itt!